Polska pod Krzyżem i ks. Dolindo

2019-09-25

Konferencja Joanny Bątkiewicz-Brożek i homilia ks. Dolindo Ruotolo wygłoszona podczas akcji POLSKA POD KŻYRZEM - Włacławek 2019

Czy wiesz dlaczego warto się spowiadać minimum 1 raz w miesiacu?

2018-09-06

.

Niesamowity film o BOŻYM MIŁOSIERDZIU ale i o szatanie który oskarża i potępia człowieka 24h/dobę.
O tym jak to jest możliwe że człowiek w obliczu Boga który jest miłością może wybrać swoje własne potępienie.
O mechanizmach samousprawiedliwiania. O tym że to co będzie nas najbardziej oskarżać to SKUTKI naszych grzechów. O tym że szatan nie umie walczyć w parterze i o darowaniu win tym którzy nas najbardziej skrzywdzili.

Jeśli jesteś gotowy/a na poświęcenie 60 min które na zwasze odmienią Twoje spojrzenie na SAKRAMENT POKUTY to ta konfernecja jest dla Ciebie obowiązkowa.

Wiara rodzi się z słuchania - ale czy tylko... ? i dzięki czemu może rosnąć?

2017-12-14