Polska pod Krzyżem i ks. Dolindo

Konferencja Joanny Bątkiewicz-Brożek i homilia ks. Dolindo Ruotolo wygłoszona podczas akcji POLSKA POD KRZYŻEM - Włocławek 2019

Czy wiesz dlaczego warto się spowiadać minimum 1 raz w miesiącu?

.

Niesamowity film o BOŻYM MIŁOSIERDZIU, ale i o szatanie, który oskarża i potępia człowieka 24h/dobę.
O tym jak to jest możliwe, że człowiek w obliczu Boga, który jest miłością, może wybrać swoje własne potępienie.
O mechanizmach samousprawiedliwiania. O tym, że to, co będzie nas najbardziej oskarżać, to SKUTKI naszych grzechów. O tym, że szatan nie umie walczyć w parterze i o darowaniu win tym, którzy nas najbardziej skrzywdzili.

Jeśli jesteś gotowy/a na poświęcenie 60 min., które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na SAKRAMENT POKUTY, to ta konferencja jest dla Ciebie obowiązkowa.

Wiara rodzi się z słuchania - ale czy tylko... ? i dzięki czemu może rosnąć?