AKTUALNOŚCI

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 21.04.2019

2019-04-21

  1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o 8 i 10.15 i 12. Odbędzie się również zbiórka ofiar do puszek na KUL.
  2. W tym tygodniu, codziennie po Mszach św. popołudniowych będziemy kontynuować modlitwy związane z nowenną do Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj i jutro zostaną one odprawione po Mszy św. o godz. 12
  3. W piątek o 18 na plebanii spotkanie PRE.
  4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Wszyscy, którzy przed rozpoczęciem Wielkiego Postu pobrali skarbonki na Jałmużnę Wielkopostną w ramach akcji Caritas, złożą je przed ołtarzem. Również w następną niedzielę zbiórka ofiar do puszek na dzieła prowadzone przez Caritas. Na Mszę św. o 12 zapraszam dzieci Komunijne i ich rodziców.
  5. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego wyglądu naszej świątyni i wspaniałego przebiegu dzisiejszej Uroczystości i całego Triduum Paschalnego: ks. Kanonikowi za wszelką pomoc, której tak chętnie udziela, Strażakom z obydwu Jednostek OSP z naszej parafii, dzieciom sypiącym kwiatki, panu kościelnemu, Ministrantom i lektorom, pani Organistce i Chórowi. Z głębi serca pragnę podziękować wszystkim, którzy pomagali w wykonaniu dekoracji świątecznych, paniom, które tak licznie w środę poświęciły swój wieczór, aby posprzątać naszą świątynię, wszystkim Wam za obecność, modlitwę, wspólne przeżywanie wielkich i głębokich tajemnic naszej wiary.