AKTUALNOŚCI

Zesłanie Ducha Świętego

2019-06-09

  1. Dziś na Mszy św. o godz. 10.15 Rocznica I Komunii św., a po niej wymiana tajemnic różańcowych.
  2. We wtorek od 18 do 19 na plebanii będzie kolejny dyżur prawnika, u którego można zasięgnąć informacji związanych z prawem kanonicznym, zwłaszcza w kwestii ważności małżeństwa, a także drobnych porad z dziedziny prawa cywilnego.
  3. W czwartek przypada 13-ty dzień miesiąca, rocznica objawień MB w Fatimie. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo fatimskie, które wyjątkowo będzie połączone z Różańcem za Braci. Będzie też możliwość złożenia ofiary przeznaczonej na pomoc naszym braciom i siostrom w wierze na terenie Syrii.
  4. We wtorek i środę o godz. 19 w kaplicy spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  5. Dzieciom I-Komunijnym, rocznicowym i ich rodzicom bardzo dziękuję za ufundowanie mikrofonu bezprzewodowego i nowej wykładziny pod ławki.
  6. Dziś na Mszy św. o godz. 10.15 Rocznica I Komunii św., a po niej wymiana tajemnic różańcowych.
  7. We wtorek od 18 do 19 na plebanii będzie kolejny dyżur prawnika, u którego można zasięgnąć informacji związanych z prawem kanonicznym, zwłaszcza w kwestii ważności małżeństwa, a także drobnych porad z dziedziny prawa cywilnego.
  8. W czwartek przypada 13-ty dzień miesiąca, rocznica objawień MB w Fatimie. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo fatimskie, które wyjątkowo będzie połączone z Różańcem za Braci. Będzie też możliwość złożenia ofiary przeznaczonej na pomoc naszym braciom i siostrom w wierze na terenie Syrii.
  9. We wtorek i środę o godz. 19 w kaplicy spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  10. Dzieciom I-Komunijnym, rocznicowym i ich rodzicom bardzo dziękuję za ufundowanie mikrofonu bezprzewodowego i nowej wykładziny pod ławki.