AKTUALNOŚCI

XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2019r.

2019-10-20

XXIX Niedziela Zwykła
20.10.2019r.
1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Intencja misji i misjonarzy będzie nam towarzyszyła podczas codziennych nabożeństw różańcowych. Po Mszy św. o 12.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
2. W czwartki na godz. 18 zapraszamy na próbę dzieci, które chcą śpiewać w naszej scholi a na 19 dorosłych zapraszamy na próby chóru, a w niedziele na 9 na plebanię dzieci od kl. 5, które chciałyby należeć do Oazy.
3. W sobotę na godz. 11 zapraszam do kaplicy na spotkanie ministrantów.
4. W niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 10.15 serdecznie zapraszam na spotkanie osoby zainteresowane ideą różańca rodziców za dzieci.
5. W poniedziałek 28.10. przypada dzień imienin ks. Kanonika. Serdecznie zapraszam na Mszę św. o godz. 17 w intencji Solenizanta połączoną z życzeniami dla niego.
6. Kończymy wykonanie termomodernizacji plebanii. Udało się również wykonać gruntowny remont części strychu w celu zagospodarowania go na salkę z przeznaczeniem na próby chóru i inne spotkania, a także przygotowanie poczekalni do kancelarii (po Wszystkich Świętych wejście do niej będzie nie od strony podwórka, jak dotychczas, ale od ul. Frezjowej). Po rozliczeniu się z wykonawcami poinformuję również o kosztach, jakie ponieśliśmy w związku z tymi pracami jako parafia. Mam natomiast gorącą prośbę. Chciałbym mianowicie poprosić panów o pomoc w przemeblowaniu kancelarii i uporządkowaniu terenu wokół plebanii z odpadów, które pozostały po pracach budowlanych, a panie o pomoc w posprzątaniu po remoncie wewnątrz plebanii – zwłaszcza kancelarii i parteru. Kto może pomóc, to zapraszam w sobotę na godz. 9. Mile widziany także sprzęt do sprzątania, może jakaś niewielka drabinka, która pomoże w sięgnięciu do wyższych części okien.
7. Za tydzień, jako, że jest to ostatnia niedziela miesiąca złożymy ofiary w ramach tacy gospodarczej.