AKTUALNOŚCI

V Niedziela Wielkanocna

2020-05-09

1. Trwamy w miesiącu szczególnie poświęconym Matce Bożej. Pamiętajmy, mimo utrudnień, w jakich się znaleźliśmy, o modlitwie do Niej, prosząc o Jej matczyną miłość i opiekę nad nami.

2. W kaplicy nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszach św., zachęcam serdecznie, aby także w domach odmawiać razem Litanię Loretańską do Matki Bożej. Z utęsknieniem czekamy na chwilę, kiedy będziemy mogli znów razem spotkać się w kaplicy na wspólnej modlitwie. W środę przypada 13. maja, rocznica pierwszych objawień fatimskich. Po Mszy św. z nabożeństwem majowym połączymy różaniec o pokój. Poprowadzi go jedno z Kół Różańcowych z naszej parafii. Tak jak w poprzednich latach będziemy spotykać się na tych nabożeństwach co miesiąc, 13-tego aż do października i jeśli byłoby to możliwe, to prosiłbym o ich prowadzenie za każdym razem inne Koło Różańcowe.

3. Zaplanowany już został kolejny termin oddawania krwi w Sali OSP Mileszki. Będzie to 20.06. w godz. 9-11. Już teraz serdecznie zapraszamy.

4. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Świniarski i Dominika Świątek, oboje z p.tut. Zapowiedź pierwsza.

5. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary na kościół, także osobom spoza parafii, które łączą się z nami za pośrednictwem internetu.