OGLOSZENIA

Wniebowstąpienie Pańskie

Wniebowstąpienie Pańskie

Wniebowstąpienie Pańskie


Wniebowstąpienie Pańskie

Wniebowstąpienie Pańskie

1. Odpowiadając na pytania dotyczące transmisji Mszy św. z naszej kaplicy, pragnę poinformować, że jeśli nie zdarzą się jakieś nieprzewidziane okoliczności, to planujemy je przeprowadzać do końca czerwca. Do tego samego czasu w każdą niedzielę po Mszy św. o 10.15 jest możliwość przyjęcia Komunii św. w kaplicy.

2. We wtorek przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych kochanych mamach, zarówno tych żyjących, jak i tych, które już zakończyły swoje życie.

3. Za tydzień odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz Caritas, jako wsparcie pomocy, którą ona świadczy na co dzień.

4. Przypomnę, że również w czerwcu planowana jest 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się ona w I piątek czyli 5.06 Mszą św. o 18 a zakończy w sobotę nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP o 17 i Eucharystią następującą po nim. Zapisywać się można już od dzisiaj.

5. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Halicki kaw. z par. św. Andrzeja Boboli w Nowosolnej i Oliwia Ormaniec, panna z par. tutejszej, zapowiedź pierwsza.

6. Prasa (Różaniec). Intencje Mszy św.