AKTUALNOŚCI

Zesłanie Ducha Świętego

2020-05-31

1. Przy wyjściu z kaplicy przeprowadzana jest dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Caritas.

2. W związku ze zniesieniem limitu uczestników we Mszach św. i nabożeństwach od następnej niedzieli kończymy transmisję Mszy św. i udzielanie Komunii św. między Mszami. Zapraszamy do kaplicy!

3. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4. W I piątek miesiąca wizyty u chorych od 9 ale serdecznie proszę o potwierdzenie, ponieważ wiem, że niektórzy wolą dla bezpieczeństwa jeszcze trochę wstrzymać się z kontaktem ze światem zewnętrznym. Spowiedź w kaplicy od 17.30

5. Jest jeszcze kilka wolnych godzin na adorację z pierwszego piątku na sobotę. Zapraszamy również serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwie ku czci Niepokalanego Serca NMP w sobotę o 17. W piątek o 20 adorację poprowadzi młodzież naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszam na nią przede wszystkim ludzi młodych.

6. Za tydzień na Mszy św. o 12 jedno z dzieci naszej parafii przyjmie indywidualną I Komunię św. Pamiętajmy w modlitwie o Bartku i jego rodzinie.

7. Zbliża się Boże Ciało. Organizacja procesji będzie możliwa z ograniczeniem do 150 uczestników oraz zachowaniem stosownych odstępów między poszczególnymi osobami. Bardzo serdecznie więc proszę o przygotowanie poszczególnych ołtarzy i trasy procesji.

8. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Halicki kaw. z par. św. Andrzeja Boboli w Nowosolnej i Oliwia Ormaniec, panna z par. tutejszej, zapowiedź druga.