AKTUALNOŚCI

Trójcy Przenajświętszej

0000-00-00

1. W czwartek będziemy przeżywali Boże Ciało. Mamy już zgodę policji na trasę procesji, ale jest z jej strony prośba do strażaków o pokierowanie ruchem. Musimy też zachować szczególne środki ostrożności sanitarnej, a przede wszystkim utrzymać 2m. odległości pomiędzy sobą lub iść w maseczkach. Serdecznie proszę zarówno o przygotowanie ołtarzy, trasy procesji, jak i zaangażowanie w samą procesję wszystkich, którzy czynili to w poprzednich latach, a więc i OSP i chór i ministrantów i dziewczynki sypiące kwiatki (zapraszamy je w czwartek na 10 w okolice kaplicy). Po skończonej procesji – ok.12.15 Msza św., po której odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Jezusowego. Po południu nie będzie już ani Mszy św. ani nabożeństwa.

2. W sobotę przypada rocznica kolejnych objawień MB w Fatimie. Po Mszy św. odmówimy różaniec o poprowadzenie którego serdecznie proszę następne Koło Żywego Różańca.

3. W następną niedzielę po Mszy św. o 10.15 wymiana tajemnic różańcowych – zapraszam po długiej przerwie. Nie będzie jeszcze Różańca za Braci ale odmówimy wspólnie 10-tek różańca z prośbą o całkowite ustanie epidemii. Zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkie koła różańcowe.

4. Przypominam, że 20.06. w sobotę w godz. 9-11 odbędzie się kolejna akcja oddawania krwi.

5. Zapowiedzi przedślubne: Dariusz Szwedek, kaw. z p. św. Urszuli w Zbiersku i Dagmara Supera, panna z p. tutejszej, zapowiedź pierwsza.

6. Prasa katolicka.

7. Intencje Mszy św.