OGLOSZENIA

XI Niedziela Zwykła 14.06.2020r.

XI Niedziela Zwykła 14.06.2020r.

XI Niedziela Zwykła 14.06.2020r.


XI Niedziela Zwykła 14.06.2020r.

1. Dziś po Mszy św. o 10.15 wymiana tajemnic różańcowych.

2. W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków.

3. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, która znosi obowiązek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, a za odmówienie w tym dniu Aktu Ofiarowania Sercu Jezusowemu i przyjęcie Komunii św. można zyskać odpust zupełny.

4. W najbliższą sobotę od 9 do 11 w Sali OSP Mileszki będzie kolejna możliwość oddania krwi. Na obecną chwilę są bardzo duże jej braki a co za tym idzie każda ilość jest potrzebna. Bardzo gorąco więc prosimy o jej oddawanie.

5. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, trasy procesji i w duchu modlitewnego zamyślenia ją przeżyli. Dziękuję również wszystkim, którzy włączyli się w przeżywane w naszej diecezji Święto Eucharystii, a państwu Małgorzacie i Markowi Tartanusom oraz paniom Dorocie Krupce i Magdalenie Jędrzejczyk za reprezentowanie naszej parafii w Bazylice Archikatedralnej.

6. Zapowiedzi przedślubne: Dariusz Szwedek, kaw. z p. św. Urszuli w Zbiersku i Dagmara Supera, panna z p. tutejszej, zapowiedź druga.

7. Intencje.

8. Prasa katolicka.