AKTUALNOŚCI

XXVII Niedziela Zwykła 4.10.2020r

2020-10-04

1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przeżywanie Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego, które zakończymy dziś wieczorem a zwłaszcza tym, którzy podjęli trud nocnego czuwania.

2. Następna niedziela będzie przeżywana w Polsce jako Dzień Papieski. Przed kościołami będą zbierane ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Jest to druga niedziela miesiąca, a więc po Mszy św. o 10.15 będzie wymiana tajemnic różańcowych.

3. Możemy już podawać swoich zmarłych do modlitwy wypominkowej. Obok wypominków rocznych i jednorazowych można też podawać do wypominków oktawalnych – za tych zmarłych od 1 do 8.11. będzie codziennie odprawiana Msza św. połączona z wypominkami.

4. W sobotę o godz. 6 wyjazd do Warszawy. Autokar będzie podstawiony o 5.45 na parkingu przy cmentarzu. Przypominam o dokonywaniu wpłat przez osoby, które jeszcze tego nie uczyniły.

5. Przypominam również o wpłatach na pomoc dzieciom w Syrii.

6. 17.10 w sobotę od 9 do 11 po raz kolejny będzie można oddać krew w Sali OSP Mileszki. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tej akcji.