AKTUALNOŚCI

III Niedziela Adwentu 13.12.2020r.

2020-12-13

1. W dzisiejszą niedzielę w naszej diecezji przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa.

2. Dziś również niedziela wymiany tajemnic różańcowych. Ze względu na ograniczenia, w których wciąż się znajdujemy, proszę o przeprowadzenie ich indywidualnie.

3. Przy wyjściu z kaplicy a w dni powszednie w kancelarii są jeszcze do nabycia świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki.

4. W następną niedzielę przeżyjemy adwentowy dzień skupienia. Będziemy mu przewodniczył o. Kazimierz z klasztoru ojców Bernardynów z ul. Pankiewicza. Ofiary, jakie złożymy na tacę będą przeznaczony na działalność prowadzoną przez ojców Bernardynów. Nie będzie w tym roku pełnych rekolekcji. Serdecznie prosimy o korzystanie ze spowiedzi już w tych dniach, nie odkładając na ostatnie chwile przed Świętami. Wizyty u chorych w piątek od 9. Adresy można zgłaszać do czwartku włącznie.

5. Bardzo dziękuję także za ofiary na kościół przelane na nasze konto parafialne w wysokości 400zł. Serdeczne Bóg zapłać.