OGLOSZENIA

Niedziela Świętej Rodziny

Niedziela Świętej Rodziny

Niedziela Świętej Rodziny


Niedziela Świętej Rodziny

  1. W czwartek ostatni dzień roku. Msza św. z nabożeństwem dziękczynno-błagalnym o godz. 17, ze względu na zakaz wychodzenia z domu od godz. 19.
  2. Msze św. w Nowy Rok o godz. 10.15, 12 i 18.
  3. Nowy Rok zbiega się z I piątkiem miesiąca, w związku z czym wizyty u chorych przełożone są na następny piątek od 9 natomiast spowiedź w kaplicy przed Mszami św. Nie będzie 24-godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. Za tydzień I niedziela miesiąca – będzie dodatkowa Msza św. o 20, poprzedzona od 19.15 adoracją Najświętszego Sakramentu.
  5. W następną środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Poświęcenie kredy i kadzidła na wszystkich Mszach Świętych. Ofiary złożone wówczas na tacę będą przeznaczone na Misje. Na stoliku przy wyjściu są dostępne zestawy: węgielek, kadzidło i kreda za dobrowolną ofiarę, którą składamy do puszki.
  6. Są jeszcze dostępne torby przeznaczone na dary dla dzieci z domu Samotnej Matki – wyszczególniono na nich, jakie dary są szczególnie mile widziane. Przynosimy je do kaplicy lub kancelarii do 3.01.2021r.
  7. Jak już informowałem, nie będzie w tym roku tradycyjnej kolędy. Mieszkańcy poszczególnych ulic są zaproszeni na Msze św. w ich intencji połączone z modlitwami „kolędowymi”. Zaczynamy w sobotę od mieszkańców ul. Mileszki. Pozostałe terminy są wywieszone w gablocie i będą wkrótce dostępne również na stronie internetowej oraz parafialnym profilu facebooka.
  8. Osobom wspierającym dzieci z Syrii przypominam o wpłatach na kolejny miesiąc.