AKTUALNOŚCI

II Niedziela Wielkiego Postu 28 lutego 2021

2021-02-28

1. Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia w dzisiejszą niedzielę odbywa się zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla polskich misjonarzy pracujących w Afryce.

2. Dzisiaj po Mszy św. o 12 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3. We wtorek po Mszy św., a więc ok. 18.45 w kaplicy spotkanie starszej grupy kandydatów do Bierzmowania.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcam do zapisywania się na 24-godzinną adorację Najświętszego Sakramentu. Od najbliższego piątku, we wszystkie piątki Wielkiego Postu po Mszy św. do godz. 19.30 będzie wystawiony Najświętszy Sakrament do indywidualnej Adoracji z możliwością spowiedzi w tym czasie.

5. W piątek Drogę Krzyżową poprowadzą panie, a w następny poniedziałek z racji Dnia Kobiet będzie o 18 Msza św. w ich intencji, na którą już teraz serdecznie zapraszam.

6. Przypominam, że w sobotę za dwa tygodnie, czyli 13.03. od 10 do 12 w Sali OSP będzie przeprowadzona kolejna akcja pobierania krwi. Serdecznie zapraszam zarówno tych, którzy włączyli się w poprzednie akcje, jak i osoby, które dotychczas jeszcze w nich nie uczestniczyły. Przychodzimy po lekkim śniadaniu, w dniach poprzedzających pijemy jak najwięcej WODY. Nie zapomnijmy też dowodu osobistego. Zapraszajmy także osoby spoza parafii.

7. Rodzice Mai Kwiatkowskiej serdecznie dziękują za ofiary złożone na jej leczenie w łącznej wysokości 2445zł. W ich imieniu składam serdeczne Bóg zapłać.

8. Osobom, które uczestniczą w programie „Pierwszy Krok” przypominam o wpłatach na kolejny miesiąc.

9. W niedzielę 14.03. o godz. 12 Mszę św. inaugurującą odbudowę naszego kościoła odprawi ks. abp Grzegorz Ryś. Jeśli pogoda pozwoli, zgromadzimy się na placu po spalonym kościele, jeśli warunki będą niesprzyjające, zapraszam do kaplicy. Serdecznie proszę o kontakt rodzinę, która ma wówczas zamówioną intencję Mszy św.