AKTUALNOŚCI

XXXIII Niedziela Zwykła 14 listopada 2021r.

2021-11-14

1. Dzisiejsza niedziela jest przeżywana jako Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołami odbywa się zbiórka ofiar na pomoc Kościołowi w Iranie. na stoliku pod chórem są dostępne „tytki charytatywne”. Możemy je zabrać do domu i przygotować jako dary dla ubogich na święta. Przynosimy je więc w drugiej połowie grudnia.

2. Dziś po Mszy św. o 10.15 wymiana tajemnic różańcowych, natomiast po południu – o 16 na plebanii spotkanie związane z konsultacjami synodalnymi.

3. W czwartek o 18 Msza św. w intencji ks. Proboszcza, a po niej serdecznie zapraszam wszystkich na kawę imieninową na plebanii.

4. W piątek, 19-ty dzień miesiąca. Na Mszę św. zapraszam szczególnie mężczyzn, których polecimy Bogu na modlitwie przez wstawiennictwo św. Józefa.

5. W następną niedzielę po Mszy św. o 10.15 na plebanii spotkanie najmłodszej grupy kandydatów do Bierzmowania a w kaplicy w tym samym czasie spotkanie ministrantów.

6. Za tydzień ofiary, jakie będą składane na tacę, zostaną przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na kościół w wysokości 50zł.

8. Stowarzyszenie Przyjaciół Mileszek zaprasza wszystkich członków oraz nowe osoby, które pragną włączyć się w prace Stowarzyszenia na zebranie, które odbędzie się 20 listopada br. o godz. 15.00 w salce na plebanii.