AKTUALNOŚCI

IV Niedziela Zwykła 30 stycznia 2022r.

2022-01-30

1. W środę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Msze św. w tym dniu o godz. 10.15 i 18. Dziś do puszki a w środę na tacę złożymy ofiary na pomoc dla zakonów kontemplacyjnych. Przy wyjściu z kaplicy można nabywać gromnice.

2. Jutro po Mszy św., a więc ok. 18.45 serdecznie proszę o pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznych i sprzątaniu kaplicy.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W pierwszy piątek wizyty u chorych od godz. 11 a spowiedź w kaplicy przed Mszą św. Są jeszcze wolne godziny na adorację Najświętszego Sakramentu z piątku na sobotę. Można się zapisywać w zakrystii po Mszy św. Na zakończenie adoracji – w sobotę o 17.15 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

4. W następną niedzielę, 6.02. będziemy przeżywali Odpust ku czci św. Doroty. Suma Odpustowa o godz. 12 będzie sprawowana przez ks. kan. Władysława Pasia, dziekana dekanatu wolborskiego. Raz jeszcze serdecznie zapraszam do udziału wszystkich parafian i sympatyków parafii. Wszyscy uświetnijmy naszą parafialną uroczystość. Po Sumie będzie krótkie spotkanie dla rodziców dzieci I-Komunijnych. Nie będzie w Mszy św. o godz. 20

5. Program kolędy w tym tygodniu jest następujący:

31.01. - poniedziałek Listopadowa, Kamykowa

1.02. - wtorek Iglasta numery parzyste

3.02. - czwartek Iglasta numery nieparzyste

5.02. – sobota Od 10 Popielarnia

Przypominam, że wizyty są składane tylko u osób, które wcześniej zgłosiły taką chęć. Pozostałych mieszkańców wymienianych ulic serdecznie zapraszamy na modlitwy kolędowe podczas Mszy św. w kaplicy. W tym tygodniu będziemy się modlić w poniedziałek za mieszkańców ul. Listopadowej i Kamykowej, w czwartek ul. Iglastej, w sobotę ul. Popielarnia. Serdecznie zapraszamy.