AKTUALNOŚCI

III Niedziela Wielkiego Postu 20 marca 2022r.

2022-03-20

1. Dziś po Mszy św. o 10.15 w salce na plebanii spotkanie najmłodszej grupy kandydatów do Bierzmowania a o 18 kolejne spotkanie synodalne.

2. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 18 będzie możliwość złożenia przyrzeczenia duchowej adopcji dziecka poczętego. Druki z tekstem przyrzeczenia i modlitwą są na stoliku. Kto chciałby się podjąć takiego zobowiązania może wziąć, a następnie wypełniony przynieść ze sobą w piątek do kaplicy. W tym dniu Papież dokonania oddania Rosji NMP. Włączmy się w modlitwę Papieża i całego Kościoła proszą o nawrócenie Rosji i pokój na świecie.

3. W czwartek, 31.03. rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Radosław Tomczak franciszkanin, gwardian klasztoru w Łagiewnikach. Program zostanie podany w następną niedzielę.

4. W następną niedzielę po Mszy św. o 10.15 spotkanie najstarszej grupy kandydatów do Bierzmowania – w salce na plebanii.

5. Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – w piątki o 17.30 Droga Krzyżowa, w niedziele o 16.30 Gorzkie Żale

6. Można już zapisywać się na adorację w I piątek miesiąca

7. Zapowiedzi przedślubne: Michał Basiuras, kaw. z par. NMP Królowej Polski w Łodzi i Agata Szałas, panna z p.tut.