AKTUALNOŚCI

XII Niedziela Zwykła 19 czerwca 2022r.

2022-06-22

1. Dziś po Mszy św. o 10.15 spotkanie najmłodszej grupy kandydatów do Bierzmowania.

2. W środę o 18 Msza św. w int. ks. Kanonika z racji 85-tych urodzin. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków.

4. W tym tygodniu dzieci i młodzież kończą rok szkolny. Zapraszam na Mszę św. na jego zakończenie w piątek na godz. 9 dzieci, młodzież i nauczycieli.

5. Za tydzień będziemy przeżywać wizytację biskupią podsumowująca kolejny czas w życiu parafii. Na wszystkich Mszach św. będzie z nami ks. bp Ireneusz Pękalski. Podczas Mszy św. o 8 będzie krótka prezentacja poszczególnych zespołów parafialnych i sprawozdanie proboszcza. O 10.15 ks. Biskup udzieli Bierzmowania grupie młodzieży z naszej parafii a o 12, podczas Sumy Odpustowej dokona podsumowania wizytacji. Nie będzie w tę następną niedzielę Mszy św. popołudniowej. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmówimy na zakończenie Sumy. Będzie to ostatnia niedziela miesiąca, a więc złożymy ofiary w ramach tacy gospodarczej.

6. Można już zapisywać się na 24-godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w I piątek lipca. Serdecznie zapraszam zarówno osoby, które każdego miesiąca w niej uczestniczą, jak i tych, którzy jeszcze takiej okazji nie mieli.

7. Zapowiedzi przedślubne: Norbert Ubysz, kaw. z par. św. Barbary w Głownie i Marta Kegler, panna z p.tut.; Adrian Lisik, kaw. z par. św. Katarzyny w Koluszkach i Klaudia Domańska, panna z p.tut.

8. Serdecznie dziękuję za ofiary na odbudowę kościoła i bieżące potrzeby parafii. W minionym tygodniu w łącznej wysokości 230zł. Dziękuję również za ofiary za kwiaty do ołtarzy Bożego Ciała sprzed tygodnia w wysokości 671zł. Serdeczne Bóg zapłać.