AKTUALNOŚCI

XIV Niedziela Zwykła 3 lipca 2022r.

2022-07-03

1. Dziś I niedziela miesiąca, a więc o 20 dodatkowa Msza św. poprzedzona adoracją i medytacją Słowa.

2. W następną niedzielę po Mszy św. o 10.15 wymiana tajemnic różańcowych. Przez cały lipiec po Mszach św. w dni powszednie będziemy odmawiali Litanię do Krwi Chrystusa. W niedziele po Mszy św. o 12 z wyjątkiem dzisiejszego dnia, kiedy odmówimy ją przed Mszą św. o 20. Zachęcam wszystkich, którzy chcąc oddać cześć Najdroższej Krwi Zbawiciela, pragną jednocześnie, aby obmył w niej ich życie.

3. Dziękuję za ofiary złożone tydzień temu w ramach tacy gospodarczej w wysokości 1829zł., jak również o indywidualnej ofierze na kościół w wysokości 1000zł. Bóg zapłać. Nie zapominajmy też o modlitwie w intencji naszej parafii.

4. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg Wizytacji i Bierzmowania: delegatom poszczególnych zespołów, młodzieży i rodzicom, paniom, które sprzątały i dekorowały kaplicę, także paniom, które przygotowały poczęstunek na plebanii i podarowały ciasto, wszystkim za uczestnictwo – serdeczne Bóg zapłać.

5. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Cwian i Aleksandra Grzyb, p.tut.; Mateusz Organka z p.tut. i Aleksandra Piechota z par. Wniebowzięcia NMP w Warcie.