AKTUALNOŚCI

XXIII Niedziela Zwykła 4 września 2022r.

2022-09-04

1. W środę zapraszamy na Mszę św. dziękczynno-błagalną z racji 50-tych urodzin ks. Proboszcza, a po niej na symboliczną herbatkę i kawałek ciasta na salkę na plebanii.

2. W czwartek św. MB Siewnej. Msza św. z poświęceniem ziarna siewnego o godz. 18.

3. Za tydzień, po Mszy św. o 10.15 wymiana tajemnic różańcowych. Zachęcamy również nowe osoby do włączenia się w modlitwę różańcową, zwłaszcza w czekającym na dopełnienie drugim kole Różańca Rodziców za dzieci.

4. Dzieci zachęcamy do wzięcia z zakrystii książeczek, do których będą zbierały naklejki związane z uczestnictwem w coniedzielnej Mszy św. Pod koniec roku szkolnego przewidziane są nagrody.

5. Od października można będzie rezerwować terminy Mszy św. za zmarłych na kolejny rok, natomiast od września można rezerwować terminy związane z Jubileuszami Małżeństw, okrągłymi urodzinami itp.

6. W najbliższą sobotę OSP Mileszki będzie obchodzić 100-lecie swojego istnienia. Msza św. pod przewodnictwem kapelanów Straży Pożarnej – wojewódzkiego i miejskiego rozpocznie się o godz. 12. Jeśli pogoda dopisze, to odprawimy ją przy Remizie, jeśli będzie padać to w kaplicy. Po południu – na godz. 18 strażacy zapraszają na grilla i zabawę.

7. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w nowym roku szkolnym zdecydowali się wspierać akcję stypendialną „Pierwszy Krok” – w tym roku będzie to wsparcie dla 20 dzieci w wysokości 1200zł.

8. Dziękuję również za ofiary złożone na kościół w minionym tygodniu w wysokości 350zł.

9. Prasa katolicka – „Niedziela” w nowej cenie 10zł.