AKTUALNOŚCI

XXVI Niedziela Zwykła 25 września 2022r.

2022-09-25

1. W środę o 15, jak co roku w wielu miejscach na świecie wierni zgromadzą się na modlitwę związana z akcją „Koronka na ulicach miast”. Zapraszam na godz. 15 przed główną bramę kościoła.

2. W sobotę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe będziemy odprawiać codziennie po Mszy św. popołudniowej. Przez cały miesiąc będą też odprawiane Msze św. o 17 w niedziele i również po nich będzie nabożeństwo różańcowe. Od początku października można również będzie rezerwować Msze św. na przyszły rok.

3. W następną niedzielę natomiast zapraszam na Mszę św. o godz. 12 i na spotkanie po niej dzieci kl. III i ich rodziców.

4. Osobom, które zgłosiły chęć pomocy dzieciom w Syrii w ramach programu „Pierwszy Krok” przypominam o dokonywaniu wpłat na kolejny miesiąc.

5. Ofiary, jakie złożymy na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na WSD w Łodzi.

6. W zakrystii można już zapisywać się na 24 - godzinną adorację Najświętszego Sakramentu 7/8.10. Zapraszamy zarówno dotychczasowych uczestników, jak i wszystkich, którzy chcieliby się w tę modlitwę włączyć.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na kościół w wysokości 1480.

8. Parafia MB Różańcowej organizuje pielgrzymkę do Łasku w dn. 8.10.2022. Wyjazd o 7.30, powrót ok. 16, koszt 40zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.