AKTUALNOŚCI

IV Niedziela Zwykła 29 stycznia 2023r.

2023-01-30

1. W czwartek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Msze św. w tym dniu o godz. 10.15 i 18. Dziś do puszki a w czwartek na tacę złożymy ofiary na pomoc dla zakonów kontemplacyjnych. Przy wyjściu z kaplicy będzie można nabywać gromnice.

2. Jutro po Mszy św., a więc ok. 18.45 serdecznie proszę o pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznych i sprzątaniu kaplicy.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W pierwszy piątek wizyty u chorych od godz. 11 a spowiedź w kaplicy przed Mszą św. Są jeszcze wolne godziny na adorację Najświętszego Sakramentu z piątku na sobotę. Można się zapisywać w zakrystii po Mszy św. Adoracja potrwa do sobotniej Mszy św. Na pierwszą godzinę adoracji 19-20 zapraszam młodzież.

4. W następną niedzielę, 5.02. będziemy przeżywali Odpust ku czci św. Doroty. Suma Odpustowa o godz. 12 będzie sprawowana przez o. Juwenalisa, dyrektora Szkół Bernardyńskich. Raz jeszcze serdecznie zapraszam do udziału wszystkich parafian i sympatyków parafii. Wszyscy uświetnijmy naszą parafialną uroczystość. Po Sumie będzie krótkie spotkanie dla rodziców dzieci I-Komunijnych. Nie będzie natomiast Mszy św. o godz. 20

5. Program kolędy w tym tygodniu jest następujący:

30.01. - poniedziałek Iglasta numery nieparzyste

31.01. – wtorek Popielarnia
1.02. - środa Goryczkowa

2.02. - czwartek Mileszki – parzyste /od końca/

4.02. – sobota od 10.00 Mileszki - nieparzyste

Przypominam, że wizyty są składane tylko u osób, które wcześniej zgłosiły taką chęć. Mieszkańców wymienianych ulic serdecznie zapraszamy na modlitwy kolędowe podczas Mszy św. w kaplicy w sobotę o 18.