AKTUALNOŚCI

XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018r.

2018-09-23

  1. W piątek 28.09. po raz kolejny odbędzie się w wielu miejscach świata modlitwa do Miłosierdzia Bożego znana jako „Koronka na ulicach miast” – także przed naszym kościołem zbierzemy się o godz. 15, aby wspólnie odmówić Koronkę. W związku z tym nie będzie jej po Mszy św.
  2. W następną niedzielę na godz. 12 zapraszam dzieci, zwłaszcza te przygotowujące się w tym roku do I Komunii św. – po Mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców tych dzieci.
  3. Informacja dla osób wyjeżdżających do Rostkowa i Przasnysza – wyjazd jest 6.10 o godz. 7.00. Trzeba zabrać ze sobą suchy prowiant, ponieważ na miejscu nie ma jakiegoś lokalu, w którym można by zjeść wspólnie obiad. Osoby, które zapisały się wcześniej proszone są o uzupełnienie numeru PESEL.
  4. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Krygier, kaw. z p.tut. i Ewelina Bartczak, panna z par. św. Maksymiliana Kolbe w Łodzi.
  5. Serdecznie dziękuję panom, którzy wczoraj poświęcili swój czas, siły a także sprzęt, aby rozpocząć wyrównywanie placu między cmentarzem a plebanią. Byli to panowie: Krzysztof Domański, Andrzej Skrzek, Sylwester Kowalski, Jacek Kegler, Marek Tartanus, Piotr Tartanus, Maciej Tartanus, Ireneusz Kosior i Michał Jędrzejczak. Bardzo dziękuję. Prace będziemy prowadzić etapami – tak jak pozwolą nam na to środki finansowe.
  6. Serdecznie dziękuję również za ofiarę na kościół w wysokości 250 zł. od pani Zugaj z ul. Rokicińskiej.