AKTUALNOŚCI

XXVI Niedziela Zwykła 30.09.2018r.

2018-09-30

  1. Przypominam, że dziś po Mszy św. o 12 spotkanie rodziców dzieci I-Komunijnych.
  2. Rozpoczynamy jutro październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe będziemy odprawiać codziennie po Mszy św. popołudniowej. Przez cały miesiąc będą też odprawiane Msze św. o 17 w niedziele i również po nich będzie nabożeństwo różańcowe. W środy na różaniec zapraszamy szczególnie dzieci.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek (modlitwa o powołania), I piątek (spowiedź od 16.30) i I sobota miesiąca.
  4. W następną niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 20 poprzedzona adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 19.15
  5. Od dzisiaj można już zamawiać wypominki za zmarłych na przyszły rok.
  6. Przypominam, że wyjazd na pielgrzymkę do Rostkowa i Przasnysza w najbliższą sobotę o godz. 7, a więc zbiórka przy remizie OSP w Mileszkach o godz. 6.50
  7. Wciąż czekamy na chętnych do utworzenia Koła Różańcowego, które poświęciłoby się modlitwie o dzieło odbudowy kościoła. Na chwilę obecną mamy 13 osób, tak więc jeszcze 7 jest mile widzianych.
  8. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w miniony piątek włączyli się w modlitwę „Koronka na ulicach miast” – było nas w sumie 24 osoby. Bardzo Dziękuję także za włączenie się w Triduum Eucharystyczne tydzień temu. dziękuję za poprowadzenie poszczególnych adoracji Chórowi, Kościołowi Domowemu, dzieciom oraz młodzieży.
  9. Dziękuję za ofiarę na kościół w wysokości 200 zł. od państwa Balińskich z ul. Sołeckiej
  10. Stowarzyszenie " Towarzystwo Oświatowe Mileszki", Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, uczniowie i rodzice Publicznej Szkoły Podstawowej Mileszki serdecznie zapraszają mieszkańców osiedla Mileszki na piknik szkolny " Święto ziemniaka", który odbędzie się w sobotę 06.10.2018 roku w godzinach 10- 13. na terenie szkoły. W programie występy uczniów naszej szkoły, kawiarenka " five o'clock", degustacja ciast domowego wypieku i potraw z ziemniaków.